Kosmetyki polecane

Opinie, recenzje, promocje, próbki
Anka:)
Artykuły: 0

Kosmetyki polecane

Postautor: Anka:) » 18 lis 2017, 18:02

Holika Holika żel aloesowy 99%

Wielofunkcyjny aloesowy żel, który zawiera 99% ekstraktu z aloesu. Może być stosowany do każdego rodzaju skóry twarzy i ciała. Koreański żel aloesowy marki Holika Holika jest hipoalergiczny. Nadaje się również do skóry wrażliwej, podrażnionej i problematycznej. Nie zawiera parabenów, olejów mineralnych, sztucznych barwników oraz składników pochodzenia zwierzęcego

Skład: Aloe Barbadensis Leaf Juice , Nelumbium Speciosum Flower Extract, Centella Asiatica Extract, Bambusa Vulgaris Extract, Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract, Zea Mays (Corn) Leaf Extract, Brassica Oleracea Capitata (Cabbage) Leaf Extract, Citrullus Lanatus (Watermelon) Fruit Extract PEG-60 Hydrogenated Castor Oil, Sodium Polyacrylate, Carbomer, Triethanolamine, Fragrance, Phenoxyethanol

Cena ok.30 zł

Myślę ,że warto zakupić żel, ponieważ nie tylko pięknie wygładza twarz pozostawiając ją bez czerwonych plamek po trądziku ale również nadaje się do nawilżenia włosów ,jak i całego ciała. Nie zapycha, nie klei się i idealnie sprawdza się pod makijaż czy to pod sam puder czy pod podkład. Pory są mniej widoczne a cera ukojona.

FajnaTaka

Re: Kosmetyki polecane

Postautor: FajnaTaka » 18 lis 2017, 18:21

ŁOoooo niezła reklama aż chce go mieć :) hihi A te 30zł to za ile mililitrów?

Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Artykuły: 4
Kontakt:

Postautor: admin » 19 lis 2017, 00:17

Na prezent to się nadaje?
Wszystko zaczyna się w głowie

FajnaTaka

Postautor: FajnaTaka » 19 lis 2017, 11:48

Każdy kosmetyk nadaje się jeśli będzie trafiony;) partnerkę powinno znać się na wylot, a jak nie to sprawdzić tak dyskretnie napomykając o tym i sprawdzić co ma do powiedzenia:)

ONA69

Postautor: ONA69 » 19 lis 2017, 23:03

żel ma 250ml albo 50ml ,zakupiłam już i bardzo jestem zadowolona ,na prezent jak najbardziej bo jest wielofunkcyjny ten żel a cena naprawde spoko jak na takie działanie :)

FajnaTaka

Postautor: FajnaTaka » 23 lis 2017, 18:15

A gdzie to dostać?

nataaaa14

Postautor: nataaaa14 » 23 lis 2017, 22:25

FajnaTaka pisze:
23 lis 2017, 18:15
A gdzie to dostać?
W drogeriach internetowych będzie na 100% - w korzystnej cenie (Cocolita.pl, Mintishop.pl itp.); również w niektórych stacjonarnych, jak u mnie na przykład w Drogerii Vica czy Super-Pharm.

nataaaa14

Postautor: nataaaa14 » 23 lis 2017, 22:27

Ja z całego serca mogę polecić Wam paletki z firmy Zoeva. Cena to około 100 złotych za 10 cieni. Jakość jest naprawdę powalająca i łatwo można z nich wyczarować każdego rodzaju makijaż, od dziennego - aż po wieczorowy.
Od siebie mogę zaproponować NATURALLY YOURS. Paleta idealna na co dzień.
Wytworna, czysta i prosta: taka jest paleta Naturally Yours od ZOEVA. Popraw naturalne piękno,stosując podstawowe kolory lub wykreuj wyrazisty look, jak smoky eyes, odcieniami mokki, kakaowym lub brązowoszarym.
(Do jakiego rodzaju makijażu?
Ponadczasowe odcienie nude są niezbędne do makijażu casual na co dzień.
Wykończenie matowe, satynowe, metaliczne.
Jak używać?
Na świeżo oczyszczoną powiekę aplikuj bazę ZOEVA Eyeshadow Fix.
Pozostaw na chwilę do wyschnięcia i aplikuj następnie cień przy pomocy pędzelka ZOEVA do powiek i delikatnie rozetrzyj.)

FajnaTaka

Postautor: FajnaTaka » 24 lis 2017, 19:53

Matujący błyszczyk misslyn, jako jeden z nilicznych (przynajmniej mi) nie wysusza ust :)

Awatar użytkownika
Madzia123

Postautor: Madzia123 » 05 gru 2017, 23:42

Do włosów odżywki rosyjskie Babuszki Agafii:) mega dobre działanie na włosy i skóre włosy:) Do smarowania ciałka, Neutrogena i o dziwo albo i nie balsamy Nivea ale tylko z Niemiec ,lepsza konsystencja i lepsze działanie nawilżające. Szampony Yves-Rocher ,najlepszy przeciw łupieżowy , Kremy z tej firmy co szampony też są ok. Ale najwięcej radochy i spełnionych obietnic mają półprodukty do domowej roboty między innymi ze strony Zrób Sobie Krem , można dodawać do gotowych kremów i balsamów.

Wróć do „Kosmetyki”